Ipet lokali me qera tek rruga

Shitet nga: gezim 17 Shk 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Ipet lokali me qera tek rruga Clirimi ( gori mahall perball gjelltores te Nexhuku).
Lokali eshte ne vend te mire per te zhvilluar ndonje biznes eshte i renovuar mire dhe gjithsejt ka 45m katrore.
te gjithe te interesuarit mund te kontaktojn ne nr e tel 049 370 164 049 442 929
Me mareveshje...Ju mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim