Kafiteri

Shitet nga: erdin 05 Shk 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Biznes apo kafiteri e kompletuar me nje bashqe me pisha ne qender te qytetit nje kuzhin e kompletuar me paisje dhe furr prushi kafiteria ka gjithsejt 100vende vera eshte e juaja per qdo info na kontaktoni 049 414 850
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim