Restaurant okarina ne Mitrovic

Shitet nga: murat 04 Pri 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Restaurant Okarina ne Mitrovic ka nje tradit te madhe ne lamin e gastronomis .
Eshte themeluar ne vitin 1997 dhe ka punuar deri ne fillim te luftes ne Kosove mars1998
Dhe pastaj punen e ka vazhduar nga viti 2003 e deri ne ditet e sotme.
Arsyja e shitjes se ketij biznesi eshte angazhimi ne nje lami tjeter, e cila po e pamundeson perkushtimin ndaj ketij biznesi hotelier.
Restauranti i posedon te gjitha elementet per vazhdimin e punes duke perfshire inventarin ne kuzhine, sallen me hapesire 200m2 dhe veranden me nje hapesire 400m2. Per me teper restauranti Okarina posedon edhe parking per klientet e saj me nje kapacitet prej 20 veturash.

Te gjithe te interesuarit mund te lajmerohen permes numrave te telefonit: +37744273819 dhe +38649281552. Si dhe ne email adresen: okarina01@hotmail.com.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim