Shitet invertari

Shitet nga: Berat 18 Jan 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shes invertarin e pershtatshem per bizhuteri dhe kozmetike..po ashtu shes edhe mallin..cmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim