DY DYQANE NE MITROVICE NDERRIM ME KERR

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Prona PLUS Dje 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
LOKACIONI: DY DYQANE MONTAZHE ME SIPERFAQE SECILI NGA 12M2, NE TREGUN E TESHAVE (PAZARI) AFER CERDHES SE FEMIJEVE DHE STADIUMIT TE TREPÇES..
SIPERFAQJA: 12M2, 12M2.
ÇMIMI: MARREVESHJE

VEREJTJE: DYQANET NDERROHEN ME KERR ME TE SHTRENJTE

Prona PLUS
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim