Ipet lokali me qira 70euro

Shitet nga: Ipet lokali me qira 70euro 14 Sht 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Mitrovicë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
lokali gjindet perball ordinances fati afer stacionit te autobusav, esht I pershtatshum per frizer apo frizerk
po mund te zhvilloni edhe aktivitete tjera per informata ne tel,, lokali ka hapsir 40m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim