Lëshojmë me qera lokalet në MItrovicë N.SH A

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NSH " AKS AGENCY " 24 Tet 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokalet janë në qendër të Mitrovicës në rrugën kryesore, drejtimi për në Stacionin e Autobusëve.
Kjo pjesë është më e frekuentuara e qytetit, ndërsa lokalet kanë keto siperfaqe:

- Lokali në katin përdhesë ka sipërfaqe 30m2, çmimi i shitjes 1,700 euro m2, ndërsa qeraja 180 euro.
- Lokali në katin e parë ka sipërfaqe 34m2, çmimi i shitjes 1,000 euro m2, ndërsa qeraja 130 euro.
- Lokali në katin e parë ka sipërfaqe 24m2, çmimi i shitjes 1,000 euro m2, ndërsa qeraja 100 euro.

Bashkangjitur gjeni disa pamje të lokaleve.
Ju mirëpresim

Agjencioni për Patundshmëri:
N.SH " AKS AGENCY "
Tel: 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail; aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim