LOKALI NE SHITJE

Shitet nga: patunshmerija 05 Mar 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika

Lokal 60 m2 Ne qender te Mitrovices afer qendres regjistrimit te automjeteve lokali eshte i leshuar me qira 400 euro ne muajt. Apo truall ne qender te mitrovices ne rendin ku shitet dukati posedojn dokumenta te rregullta qmimi sipas marrveshjes
PER INFO ME TE HOLLSISHME KONTAKTO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim