Leshohet me qera lokali

Shitet nga: Fatos 09 Shk 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet me qera lokali mu në qender te mitrovicës (ish vetshërbimi I part privat ne qytetin e mitrovicës) përball tregut te vjeter, Pronari Gani Barani ("G.B" Commerce). I përshtatshem per vetsherbim, restaurant, embeltore, etj. Në gjendje të rregullt per fillim te punes siperfaqja ne katin e përdhes mëse 150 Metra Katror, ndersa ne katin e parë 270 M.Katror

Per me shume informata na kontaktoni ne telefon:
044 689 066
049 876 802

Ju mirë presim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim