Lokal Afarist me qera ne qender te Mitrovices

Shitet nga: Lokal Afarist ne Mitrovice 14 Maj 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jap Lokalin me qera ne Qender te Mitrovices afer Xhamis se Haxhi Veselit.

Lokali gjendet ner ndertesen e sapondertuar dhe ka nje siperfaqe prej 70 m2.

Lokali ka nje pozit Shum te mir nga rruga krysore,dhe mund te shfrytzohet per qdo lloj veprimtarie Afariste.

Per me Shume informata ne Nr e Tel .044 294 109 ose ne
0049 15252124030
ne viber po ashtu ne ket numer 0049 0152 521 24030

Ju Faleminderit !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim