Lokal ne Mitrovice

Shitet nga: Vebia 08 Krr 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

52 000 EUR

Komuna: Mitrovicë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shesë lokalin me dokumente të kompletuara, lokali ka edhe WC.Lokali gjindet përskej rrugë kryesore me q`rast orfon mundësi për veprimtari të shumllojshme.
Për informacione mund të kontaktoni përveqë numrit të lartpërmendur edhe në këtë numër në gjermani
+ 4989345421 apo + 4917648510529.
Qmimi për metër katrorë është 2000 € .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim