Lokal ne Mitrovice

Shitet nga: ali 20 Nën 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Hitet lokali dy kat osht i pari kat 44 kfadrat i dyti i ka 45 kfadrat qmimi sipas marrveshjes nr 044223733 049249216
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim