Lokali ne Mitrovic

Shitet nga: ali 26 Dhj 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali dy katsh i pari kat osht 44 kfadrat edhe i dyti osht 45 kfadrat qmimi sipas marrveshjes lokali gjindet ne qender te qyteti ma saktesisht te kafet kallabllak nr konktaktues +4915779600416
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim