Lokali prej 60m2 ne Mitrovice

Shitet nga: Egzon 15 Jan 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali afer gjimnazit ne mitrovic (afer kujteses) ka 60m2 , 850 € m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim