Lokali shitet me sip..30m2 ne Mitrovicë

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Alberti 19 Maj 08:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Mitrovicë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali shitet me Sip..30m2,
Lokali gjendet ne rr.Mbretresha Teuta,
Lokali kati Perdhes 30m2,
Objekti 13 kateshi te rrethi posedon parking per klient, Dokumentacion te reegullt,
Qmimi i arsyeshem varèsisht nga marrveshja,
Perkthimi i menjehershem,
Qmimi: 1700€/m2,
Ju mirepresum ,...tel..044197433
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim