OBJEKT / LOKAL AFARIST NE MITROVICE.

Shitet nga: Selatin 11 Maj 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
SHES OBJEKT / LOKAL AFARIST NE MITROVICE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim