Pompa e benzinit

Shitet nga: Burim 07 Maj 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Pompe e benzinit
Sipërfaqe: 3000 m2
Komuna: Mitrovicë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet pompa e benzinit ne kqiq te mitrovices pompa gjindet ne kilometrin e 4 ne magjistralen mitrovice Prishtine me dokumentacion te rregullt inf 049-396666 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim