Shes Biznesin Cafiteri me kuzhin

Shitet nga: Erdin 03 Dhj 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Rr.Mbreteresha Teute
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Mitrovicë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shes biznesin Cafiteri e perpunuar se bashku me kuzhin dhe terasen e shtruar me kocka si dhe 8 pisha te cilat e zbukurojne dhe e freskojne ambientin e terases se kafiterise ku njekohesisht ja vlene te ceki kjo e ben kete lokal te pa konkurence. Ky lokal i cili nuk ka nevoj per asnje cent investim, sot e bleni nesra e filloni punen. Lokali gjendet afer ures se ibrit tek Procredit Banka, perball ish Yugobankes e cila tani eshte shendruar ne Gjykaten e Mitrovices. Kjo ja shton vleren lokalit duke pasur parasysh institucionet te cilet e rrethojne lokalin siq jane: Gjykata, Bankat, Komuna e Mitrovices, ku edhe priten hapje te shumte te zyreve te avokateve organizatave te ndryshme jo qeveritare, Njekohesisht aty jane edhe:
salla e sporteve, qendra e kultures, hapja e ures se ibrit,
Me nje shije, me nje stil e ardhmja eshte e juaja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim