shitet lokali urgjent ne qender te qytetit

Shitet nga: refki 09 Jan 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: shitet lokali urgjent ne qender te qytetit
Sipërfaqe: 38 m2
Komuna: Mitrovicë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shes lokalin ne qender te qytetit. Lokali gjindet te komuna i pershtatshem per gjdo veprimtari cmimi i volitshem. Per informata me te hollsishme na kontaktoni ne telefon 044401801
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim