shitet urgjent lokali te komuna

Shitet nga: refki 04 Jan 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 38.7 m2
Komuna: Mitrovicë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shes lokalin te komuna me cmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim