Ipet me qera objekti ne shupkovc afer eurogoma

Shitet nga: zahir 11 Pri 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Hapësirat : Industri dhe Puntori
leshoj me qera objektin ne shupkovc afer eurogoma ne mitrovic objekti esht tre kat 600 metra katror
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim