LOKAL AFARIST JEPET ME QIRA NE QENDER TE MITROVI..

Shitet nga: Hazir 02 Maj 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Hapësirat : Të tjera
Lokali ne siperfaqe prej 210 m2 ne qender te Mitrovices, perkatesisht perballe sheshit Adem Jashari, ne ndertesen e banimit (Remo Com) ne katin e dyte. Eshte pozite dhe mundesi ideale per veprimtari afariste apo biznisberje.
Lokali eshte i pajisur me ngrohje dhe kater tualete. Drite te mjaftueshme per faktin se dy ballinat kryesore kane dritare te gjera.
Cmimi i volitshem sipas marreveshjes.
Per hollesira telefononi ne kete nr: 044/367179
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim