Lokal ne qender te qytetit

Shitet nga: Burhan 29 Qer 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Hapësirat : Të tjera
Shes njerin nga dy lokalet te cilat gjnden Mitrovic ne lagjen e boshjakve.Lokalet jon me qira njeri ka 30m kateror dhe eshte me qira 400€ ne muaj edhe qmimi eshte 60.000. Kurse tjetri eshte po ashtu me qira 300€ ne muaj dhe qmimi i shitjes esht 40.000€ Bejm edhe ndrrim me shtepi apo banes tel 049774084 . 044174004
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim