OBJEKTI ME QIRE

Shitet nga: kushtrimi 16 Mar 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Hapësirat : Të tjera
Leshoj objekin tri katet nga 120m2


-Podrumi eshte mbi tok 120m2
-Kati - 2 120m2
-Kati - 3 120m2
-Kati - 4 120m2
-Rrym, uj, internet, kabllovik, 24H
-Parking deri 10vetura

Katet jon ne form te banesave nga 2 banesa ne nje kat po munden mu shfrytzu edhe per zyre etje.

Objekti gjindet ne Qender te qytetit rr. xhafer deva afer gjimnazit, ish hotel adriatikut

Objekti leshohet me qire per organizata te ndryshme ku munden me perdor per zyre ndonje kat dhe banim tjert katet.
044977233 049727226
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim