Objekte afarise si dhe shtepi banimi

Shitet nga: Valon Voca 04 Pri 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Rr.Mbreteresha Teute
Sipërfaqe: 700 m2
Komuna: Mitrovicë
Hapësirat : Të tjera
Shitet objekti afaris i cili posedon 1000 m2 (Podrumi + dy kate ) se bashku me shtepi banimi e cila gjindet mbrapa objektit afarist,ku se bashku shtepia me objektin afariste perbejne nje hapesire prej 7 ari e cila gjindet ne qeneder te Mitrovices,me saktesisht ne rrugen kryesore Mbreteresha Teute.

Cmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim