Shes , Lokalin & dhe leshoim me Qira .

Shitet nga: flori 21 Sht 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Hapësirat : Të tjera
shitet lokali me siperfaqe 58m2 eshte ipershtshum per qfar do biznesi ka teras dhe parking lokal perkthehet per nje or ne emrin e juaj qmimi per 1m2 esht 600Euro i pa renovuar me renovim ndryshon qmimi -Dhe ipet me qira- lokali ka hapsir per teras dhe ka parking te mjaftueshem me çmim te arsyeshem dhe mund te bejm zgjedhje te çfardoshme . Lokali gjindet te stacioni I autobusave mbrapa tetoves embeltores ka hymje te dy anshme si nga banesat dhe nga sokaki nga rruga kryesore
- Flori ;+41764796050 ks 049297788
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim