Pula Me Zogj

Shitet nga: Bashkim 22 Gsh 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shes Pulen Me Zogje Te Cila duket ne foto eshte nje pul me 9 zogj ika zogjet e me pika pika siq shihet dhe ne foto zogjet jane fare te mija nuk jan te bler as sen
per meshum informata kontaktoni ne numrin i cili shihet ne ekran
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim