maroj Kaqaka per pula

Shitet nga: toti 31 Tet 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
shes dhe maroj kaqaka te pulave te llojeve te ndryshme dhe gjera te tjera qka ka te bej me heker, boj edhe ndrrim.me naj dhi alpine e me gjera te tjera qe me konvenon nr . 049799451 & 045891344 viber +37745891344
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim