shiten 4 sanë

Shitet nga: xxxxxxxx 16 Pri 04:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
i shes 4 sanë jan te veres së kaluar dhe jan në gjendje te mir.
qmimi sipas marrveshjes
pres blers serioz
ju faleminderit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim