2 Dhia

Shitet nga: shpetim 11 Mar 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Mitrovicë
shes 2dhi temira fort dhija iqet 2 saba 2 litra naksham 2 dhit shtohen edhe trijav se njana dhi ukan vjet edh deri neshkurt e kam mil shiten dhe ndrrohen shes edhe tri sharra stillpartner edhe njana o sht fallc ne xhendje temir dhit kushtojn 350 euro kurse sharrat 550trijat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim