2 viqa

Shitet nga: Sali 06 Nën 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

530 EUR

Komuna: Mitrovicë
Viqat jan shum te mir dhe po rriten shpejt. Viqi kuq e bardh mashkull i lindur me18 102015 dhe viqi i kuq femer i lindur me 23 10 2015 jon rac e mir. Mashkulli270 dhe femra260
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim