7 edha (keca) femra dhe nje mashkull

Shitet nga: muhamed demaj 21 Pri 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
i shes 7 edha (keca) femra dhe nje mashkull jan races alpin shumica gjindemi ne shypkofc te mitrovices afer hotel pallasit ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim