Biku

Shitet nga: XXXX 25 Pri 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shitet biku 498 kg g te cilesise se mire per me shum kontakto ne nr 044331895(viber) si dhe ipko i njejti numer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim