Bletë

Shitet nga: Ibishi 28 Sht 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Mitrovicë
Te trajtuara mire , nje kateshe dhe te pergatitura mire per sezonin e dimrit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim