Brahma

Shitet nga: xxxx 09 Mar 08:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shiten 2 pula dhe 1 gjel te rraces brahma jon te reja ne mosh pulat kan fillu me bo vez jan rrac e pastert nuk jon t perzime qmimi osht i pa diskutushem! vetem blerez apo marakli serioz!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim