Dele

Shitet nga: xxx 20 Shk 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shesim delet, numri i deleve osht 30 jane me qengja, kurse 10 nuk kane . delet jane te shendosha . te interesuarit mund ti shiqojne qdo dite dhe te na kontaktojne ne tel 044813823
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim