Dele

Shitet nga: Rexhep islami 23 Mar 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shesum dele shum te mira dhe te shendosha arsyja e shitjes eshe ska kush kujdeset per to lusim blerës serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim