Demin 510kg dhe viqin femer

Shitet nga: Sali 07 Dhj 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Viqi shum i mir i kuq dhe demi kuq e bardh extra klas qmimi me merrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim