Dhi alpine dhe races ballkan

Shitet nga: Muhamet dema 03 Mar 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
i Shes disa Dhi alpine dhe races ballkan dhit jan te mira kontrdhura nga vetrinari te intersurit mund te vin ti shikojne ne shipkofc afer hotel pallasit ju mir presim 049370140
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim