Dhi alpine dhe races ballkan

Shitet nga: Muhamet dema 01 Pri 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
i Shes dhi alpine dhe races ballkan dhit jane te mira te kontrdhura nga veterineri pres blers te intersuar mund te me kontaktojn afer hotel pallasit mitrovic 049370140
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim