Dhit

Shitet nga: Gentrit 22 Jan 03:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 150 EUR

Komuna: Mitrovicë
shes 5 dhi dhe 1 cjap
te 5 dhit jan plle cjapi i madh
dhit alpinka edhe cjapi perpos dhija e bardh nuk esht alpink dhi shum te mira dy dhi jan qe qesin qumsht dhi shum te mira
cmimi sipas marrveshje
Mos u lodh me thirr
jan shitur 1150€
Malli i mir fol vet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim