Djath dhive

Shitet nga: Gentrit 01 Tet 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
shesum djath te dhis se kuqe
qumsht te dhive
djathi shum i shishum dhe i mir
po ashtu kemi edhe djath te lopeve
gjendmi ne shipol
me shumic dhe pakic

qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim