Dy pula ni knus orpington te hinta

Shitet nga: vehbi 12 Sht 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Mitrovicë
shes dy pula nje knus orpington te hinta apo ndrroj me diqka qa me konvenon dhe dy pula te reja orpington golld
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim