Fazana ne shitje

Shitet nga: veeeeeee 07 Shk 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
jon nje qift fazan nuk jon te moqme mundesh mi majt si pulat jon shum te buta boj ndrrim te mundshum me pula brahma boj ndrrim dhe me naj boks te pulav
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim