Flm merrjep jan shit Italijanka gjel dhe dy pula

Shitet nga: Sedat 28 Shk 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   70 EUR

Komuna: Mitrovicë
Italijanka pul dhe gjeli ngjyr hiri dhe nje pul ngjyr e zez shiten vetem komplet,pulat kan fillu me bo ve.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim