Gjel

Shitet nga: ibrahim 18 Shk 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes gjelin eshte shum i mire dhe kendon gat..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim