Gjel luftarak

Shitet nga: Qendrim 23 Shk 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shitet gjeli dhe pula i races luftarak osht i mir per lufta jepet me garanci osht qorr me nje sy kush osht i interesum lojmornu :045 946 664
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim