Gjela / Knojsi

Shitet nga: Habib 05 Shk 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes gjela te rinj dhe te shendetshem (siq shihet ne foto). Kam mbi 20 gjela.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim