Gjela pula

Shitet nga: valoni 18 Jan 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Mitrovicë
shese. gjela. pula. si. dhe. zogje. jon. te. veres. se. kalume. dhe. gjelat. jon 40 euro dyte. 25 njani. dhe. pulat. ka. 10 euro. zogjte ka 6 euro. jon. 4 mujshe ju mir presim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim