Gjela

Shitet nga: ggggggggg 25 Shk 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
futbollerkat jon kampijona te serbis vendin epar ekan pas shifen dhe ne foto mundeni dhe vizit me bo mi pa live per ata qa jon te interesum qmim ipa diskutushum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim